PIŁKARSKIE EMOCJE I NIE TYLKO...

W miniony piątek 15 listopada 2013 r. dzięki uprzejmości i hojności  pana Stanisława Breguły – przedsiębiorcy z Kadłuba i wielkiego Przyjaciela naszej Szkoły,  grupa uczniów Zespołu Szkół przy DPS i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie mogła po raz pierwszy w życiu, ale może nie ostatni,  na żywo zobaczyć piłkarski mecz reprezentacji Polski ze Słowacją. 

Sam pobyt na stadionie we Wrocławiu i niepowtarzalna atmosfera meczu to ogromne wrażenie i chwile, które w sercach i pamięci uczestników – zapalonych kibiców piłkarskich - pozostaną na zawsze. Wyjazd odbył się we wspaniałych nastrojach, powrót za względu na niekorzystny dla Polski wynik – był nieco smutniejszy, ale jak prawdziwi i wierni kibice mamy nadzieję, że następnym razem Polakom powiedzie się lepiej. Uczestnicy bardzo dziękują panu Stanisławowi Breguła za zorganizowanie i sfinansowanie wyjazdu. 

Nasz sportowy zapał – korzystając ze sprzyjającej jesiennej aury – wykorzystujemy  jeżdżąc na rowerach podarowanych nam miesiąc wcześniej również przez pana Stanisława. To była dla wszystkich wielka niespodzianka, kiedy przywiózł je bez zapowiedzi do naszej Szkoły. Jeszcze raz serdecznie Mu za to dziękujemy !

Społeczność uczniowska, Dyrekcja i nauczyciele

Zespołu Szkół przy DPS w Kadłubie